Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru
Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru este in asteptare si va fi expediat de indata ce este din nou in stoc.
Nu s-a putut incarca disponibilitatea ridicarii
Garantie: 24 luni
Producator: WADFOW
Deschidere colet la livrare
Drept de retur: 14 zile
Cumparaturi 100% sigure
Livrare in maxim: 24-48 ore
Garantie service
Comanda telefonic la 0374300166
Categorii asociate: Scule electrice, Scule electrice cu fir, Aparate de vopsit
Plată în rate
Plata online in 6 rate egale fara dobanda prin card de cumparaturi.
Dupa ce veti introduce numarul de card in pagina procesatorului de plati, sistemul va detecta automat daca este un card eligibil pentru plata in rate, la una din bancile agreate de catre magazin si va afisa o lista de unde puteti alege numarul de rate dorit.
Alege dintr-o gamă diversificată de bănci partenere:
Card Avantaj, primul card de credit în lei emis sub sigla MasterCard de către Credit Europe Bank

Bonus Card, emis de Garanti BBVA

Star Card, emis de Banca Transilvania

Cardurile de cumpărături de la Alpha Bank

Cardurile de credit George de la BCR
Sistemul de plata in rate este asigurat de catre partenerul nostru Netopia, procesator de plati pentru magazinul online garden.ro
Va dorim spor la cumparaturi!
Descriere
Descriere
Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru - Descriere produs
Pistolul de vopsit WADFOW 550W este destinat lucrarilor de vopsire medii si mari, oferind pulverizare constanta si controlata. Rezervorul de 800 ml permite utilizare continua, iar capacitatea de a lucra cu materiale cu vascozitate ridicata il face potrivit pentru vopsele, lacuri si grunduri.
Duza din cupru si debitul optim asigura aplicare uniforma, cu risc redus de stropire, fiind adecvat pentru renovari si proiecte de finisaj.
Beneficii si avantaje:
- Pulverizare constanta, pentru acoperire uniforma
- Rezervor de 800 ml, reduce pauzele pentru reumplere
- Compatibil cu vopsele, lacuri si grunduri cu vascozitate pana la 120 DIN-s
- Debit controlat, risc redus de stropire excesiva
- Duza din cupru, pentru durabilitate si flux stabil
- Potrivit pentru pereti, garduri, mobilier si lucrari casnice
Specificatii tehnice:
- Tensiune: 220–240 V ~ 50/60 Hz
- Putere: 550 W
- Vascozitate maxima: 120 DIN-s
- Capacitate recipient: 800 ml
- Debit vopsea (50 DIN): 430 ml/min
- Debit apa: 980 ml/min
- Duza: cupru pur
Accesorii incluse:
- 1 buc. pahar masurare vascozitate
- 1 buc. ac curatare duza
- 1 buc. curea de umar
Te-ar putea interesa si...
Vedeti toate produselePistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru - Informatii utile si recomandari
Daca ai nevoie de o solutie eficienta si practica pentru proiectele tale, Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru este conceput sa iti ofere performanta si siguranta in utilizare. Verifica specificatiile tehnice si accesoriile incluse pentru a te asigura ca faci alegerea potrivita nevoilor tale din gospodarie.
Ghid de alegere si utilizare pentru Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru
Alegerea modelului Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru iti asigura un raport optim intre calitate si utilitate. Pentru a prelungi durata de viata a produsului si a obtine cele mai bune rezultate, iti recomandam sa citesti manualul de utilizare si sa respecti instructiunile producatorului.
De ce sa alegi Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru pentru gospodaria ta
Echipamentul Pistol de vopsit WADFOW, 550W, vas 800 ml, debit 430 ml/min, duza cupru iti simplifica munca si iti ofera fiabilitate pe termen lung. Inainte de plasarea comenzii pe garden.ro, consulta descrierea detaliata si caracteristicile tehnice pentru a fi sigur ca produsul raspunde cerintelor tale.
Garantie Producator
Produse originale cu garantie inclusa
Livrare Nationala
Expediem sigur prin curier rapid
Retur Simplu
Drept de retur conform legislatiei
Suport Clienti
Asistenta dedicata pentru comanda ta



