Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI
Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI este in asteptare si va fi expediat de indata ce este din nou in stoc.
Nu s-a putut incarca disponibilitatea ridicarii
Garantie: 24 luni
Producator: WADFOW
Deschidere colet la livrare
Drept de retur: 14 zile
Cumparaturi 100% sigure
Livrare in maxim: 24-48 ore
Garantie service
Comanda telefonic la 0374300166
Categorii asociate: Scule de mana
Plată în rate
Plata online in 6 rate egale fara dobanda prin card de cumparaturi.
Dupa ce veti introduce numarul de card in pagina procesatorului de plati, sistemul va detecta automat daca este un card eligibil pentru plata in rate, la una din bancile agreate de catre magazin si va afisa o lista de unde puteti alege numarul de rate dorit.
Alege dintr-o gamă diversificată de bănci partenere:
Card Avantaj, primul card de credit în lei emis sub sigla MasterCard de către Credit Europe Bank

Bonus Card, emis de Garanti BBVA

Star Card, emis de Banca Transilvania

Cardurile de cumpărături de la Alpha Bank

Cardurile de credit George de la BCR
Sistemul de plata in rate este asigurat de catre partenerul nostru Netopia, procesator de plati pentru magazinul online garden.ro
Va dorim spor la cumparaturi!
Descriere
Descriere
Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI - Descriere produs
Setul de 6 lame pentru fierastrau Wadfow, cu lungimea de 300 mm, este potrivit pentru taierea diverselor materiale. Fabricate din otel carbon 65Mn, aceste lame asigura o durabilitate ridicata si o performanta constanta. Cu o configuratie de 18 dinti pe inch (TPI), sunt proiectate pentru taieturi rapide si eficiente.
Specificatii:
- Dimensiune: 300 mm (12”)
- Numar de dinti: 18 TPI
- Material: Otel carbon 65Mn
- Continut: 6 bucati/set
Te-ar putea interesa si...
Vedeti toate produseleSet 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI - Informatii utile si recomandari
Daca ai nevoie de o solutie eficienta si practica pentru proiectele tale, Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI este conceput sa iti ofere performanta si siguranta in utilizare. Verifica specificatiile tehnice si accesoriile incluse pentru a te asigura ca faci alegerea potrivita nevoilor tale din gospodarie.
Ghid de alegere si utilizare pentru Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI
Alegerea modelului Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI iti asigura un raport optim intre calitate si utilitate. Pentru a prelungi durata de viata a produsului si a obtine cele mai bune rezultate, iti recomandam sa citesti manualul de utilizare si sa respecti instructiunile producatorului.
De ce sa alegi Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI pentru gospodaria ta
Echipamentul Set 6 lame fierastrau Wadfow, 300mm, otel carbon, 18TPI iti simplifica munca si iti ofera fiabilitate pe termen lung. Inainte de plasarea comenzii pe garden.ro, consulta descrierea detaliata si caracteristicile tehnice pentru a fi sigur ca produsul raspunde cerintelor tale.
Garantie Producator
Produse originale cu garantie inclusa
Livrare Nationala
Expediem sigur prin curier rapid
Retur Simplu
Drept de retur conform legislatiei
Suport Clienti
Asistenta dedicata pentru comanda ta



